Wersje językowe

Pluszowa pozytywka jest ważnym wyposażeniem niemowlęcego łóżeczka. Zawieszona niedaleko główki dziecka wspomaga rozwój narządu słuchu i wzroku. Poza tym może uspokajać dziecko i delikatnie utulać je do snu. Zwłaszcza, jeśli występuje w stonowanych barwach.

Nasze pozytywki wykonane są z bardzo miękkiego i krótkiego pluszu. Nie posiadają żadnych elementów, które byłyby niemiłe w dotyku. W środku pluszowego księżyca ukryte jest pudełeczko z klasyczną pozytywką. Pozytywkę uruchamia się poprzez pociągnięcie elementu znajdującego się pod księżycem, czyli np. małego misia.

Pluszowa pozytywka wygrywa delikatne melodie, np. "La vie en rose" lub “Padam, padam” Edith Piaf. W trakcie trwania melodii, miś automatycznie się zwija. Możemy więc nakręcić pozytywkę na wygrywanie całej melodii lub tylko fragmentu.

Pluszową pozytywkę można powiesić właściwie wszędzie, ponieważ posiada specjalną zawieszkę. Można też w łatwy sposób ją przenosić, np. z łóżeczka do wózka. Wykonana jest z materiałów niealergicznych, w pełni bezpiecznych nawet dla noworodka, co zostało potwierdzone stosownym oznaczeniem CE.

Więcej

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl