Wersje językowe

Pluszowe króliki to ulubieńcy wszystkich dzieci, a w szczególności dziewczynek. Chętnie kupują je również osoby dorosłe, ponieważ maskotki posiadają urocze pyszczki i niezwykle miękkie futerko. Aż trudno oderwać się od głaskania.

Pluszowe króliki występują w różnych rozmiarach - najmniejsze mierzą 15 cm, a największe - 40 cm. Ich wielkość związana jest z “wiekiem” - małe maskotki to młode króliczki, a większe są osobnikami dorosłymi. Młode króliczki przypominają “kulki”, ponieważ znajdują się w pozycji siedzącej, a większe maskotki zostały tak uszyte, by dziecku jak najwygodniej nosiło się je w ręce.

Pluszowe króliki posiadają futerko w różnym kolorze - białym, jasnoszarym, ciemnoszarym, szaro-beżowym i brązowo-szarym. Wiele maskotek występuje w bardzo jasnych odcieniach, ale wykonane są z takich materiałów, że można je wielokrotnie prać. Nie trzeba się więc martwić, że dziecko szybko zabrudzi pluszaka i będzie problem z czyszczeniem.

Wszystkie pluszowe króliki mają pyszczki i nosy wyszyte nicią oraz ciemne oczy z systemem “safety eyes”. Niektóre króliki posiadają kolorowe dodatki - kokardki pod szyją i na głowie albo szaliki.

Więcej
Królik Andre Królik Andre
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Baby Beauty Królik Baby Beauty
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Baby Graham Królik Baby Graham
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Baby Gustavus Królik Baby Gustavus
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Beauty Królik Beauty
Cena: 44,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Graham Królik Graham
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Królik Kalulu Królik Kalulu
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl