Wersje językowe

Blog

Przytulanka dla chłopca i dla dziewczynki

0

Przytulanka dla malucha - dziewczynki i chłopcaPrzytulanki pełnią w życiu dzieci bardzo ważną, odpowiedzialną rolę. To do nich nasze pociechy mogą wtulić się, gdy nas nie ma tuż obok. Warto zadbać więc o to, aby zawsze pluszowa maskotka była na wyciągnięcie ręki malucha. Jaka przytulanka dla chłopca oraz jaka przytulanka dla dziewczynki sprawdzą się najlepiej? Oto kilka naszych propozycji.

czytaj całość »

Pamiątki z Krakowa - niebanalne propozycje

0

Obwarzanek na krakowskim rynku - tradycyjna pamiątka z KrakowaStolica Małopolski jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Nic dziwnego – w Grodzie Kraka nie brakuje atrakcji dla miłośników historii i sztuki, spragnionych wrażeń turystów oraz rodzin z dziećmi. Tym, którzy w najbliższym czasie planują odwiedzić dawną stolicę Polski, podpowiadamy, na jakie pamiątki z Krakowa warto zwrócić uwagę.

czytaj całość »

Prezent dla dziecka w wieku od 6 do 10 miesięcy

0

Prezent dla dziecka w wieku od 6 do 10 miesięcyOkres niemowlęcy to czas intensywnego rozwoju dziecka. Warto więc w jak największym stopniu dopasować rodzaj zabawki do umiejętności i możliwości malucha. Podpowiadamy, czym kierować się wybierając  prezent dla półrocznego dziecka oraz co wziąć pod uwagę kupując prezent dla 9- i 10-miesięcznego szkraba.

czytaj całość »

Wyjątkowy prezent na roczek

0

Prezent na roczekPierwsze urodziny malucha to  ważne wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i najbliższej rodziny – babci, dziadków, wujków oraz cioci. Podpowiadamy, jak wybrać oryginalny, wyjątkowy prezent na roczek, aby mimo upływu czasu był on dla dziecka szczególną pamiątką.

czytaj całość »

Zabawy dla przedszkolaka w domu

0

Zabawy dla przedszkolaka w domu - nauka literNajlepsze zabawy dla przedszkolaka w domu rozwijają wyobraźnię, uczą nowych umiejętności, poszerzają horyzonty. Gdy - z różnych względów - nie możemy wyjść z dzieckiem z domu, zadbajmy o to, aby wspólnie spędzony czas wykorzystać w jak największym stopniu.

czytaj całość »

Garść propozycji zabaw dla dzieci w ogrodzie

0

Zabawy dla dzieci w ogrodzieDomek na drzewie, tor przeszkód, chodzenie po trawie na bosaka... Wcale nie trzeba zbyt daleko odchodzić od domu, żeby zapewnić maluchowi odpowiednią dawkę atrakcji i ruchu! Oto sprawdzone i polecane przez nas zabawy dla dzieci w ogrodzie. Dzięki nim wasza pociecha aktywnie spędzi czas na świeżym powietrzu.

czytaj całość »

Co można robić w wakacje w domu? Garść pomysłów

0

Wakacje w domu z dzieckiem - wspólne zabawy ruchoweWakacje to dla maluchów długo wyczekiwany i wypatrywany z utęsknieniem czas. Warto sprawić, aby okres ten był dla naszej pociechy pełen atrakcji i pozytywnych wrażeń. Co jednak, gdy – z różnych względów – nie możemy pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd w nieznane? Podpowiadamy, co robić w wakacje w domu z dzieckiem, aby spędzić razem wspólne chwile w ciekawy i kreatywny sposób.

czytaj całość »

Co robić w wakacje w domu? Pomysły, jak spędzić czas

0

Co robić w wakacje w domu? Pomysły na spędzenie czasu z dzieckiemW górach, na plaży, nad jeziorem... Letni czas spędzić można na wiele sposobów. Nie zawsze jednak mamy możliwość, aby wyruszyć w podróż. Niech nie będzie to dla nas jednak powodem do zmartwień! Oto kilka naszych propozycji, dzięki którym odpowiedź na pytanie "co robić w wakacje w domu" nie przysporzy nam większych problemów.

czytaj całość »

Jak stymulować rozwój dziecka w domowym zaciszu?

0

Jak stymulować rozwój dziecka w domu? Poradnik dla rodzicówKażdy maluch rozwija się w swoim tempie. Nabywanie nowych umiejętności czasami jest całkiem przyjemne i proste, a innym razem zajmuje trochę czasu i wymaga nieco wysiłku. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak stymulować rozwój dziecka w odpowiedni, dopasowany do jego wieku i możliwości sposób.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl